II. forduló eredmények 2. és 3. korcsoport

Nemes Tihamér NITV 2020 - 2-3. korcsoport
          50 60 70 55 50 50 65 400      
Név Iskola   Város Osztály 1.f. 2.f. 3.f. 4.f. 5.f. 6.f. 7.f. Szumma Prog. nyelv Felkészítő tanár Tovább jut a III. fordulóra
Éles Júlia Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 50 56 70 41 50 50 62 379 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Halász Eszter Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 50 56 70 41 45 50 65 377 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Ludescher-Tyukodi Réka Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 50 52 70 41 50 50 63 376 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Poszet Kinga Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 50 56 70 27 50 50 65 368 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Simon Áron Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 46 60 67 55 35 50 47 360 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin IGEN
Fogel Edith Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 50 52 70 34 36 50 65 357 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Nagy Boglárka Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 50 60 48 48 36 50 65 357 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Lázár Róbert-Venczel Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 50 56 63 55 14 50 65 353 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor IGEN
Jánó Róbert Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 50 60 70 55 14 50 53 352 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor IGEN
Györgypál Tamás Arany János Elméleti Líceum II. Nagyszalonta 10 41 56 63 55 27 44 53 339 C/C++:Code Blocks Nagy Ildikó IGEN
Györgypál Gergő Arany János Elméleti Líceum II. Nagyszalonta 10 50 48 63 55 32 50 40 338 C/C++:Code Blocks Nagy Ildikó IGEN
Fekete Tamara Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 9 50 60 49 48 14 50 53 324 C/C++:Code Blocks Csonta Ildikó IGEN
Póti Ábel Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 50 56 48 55 0 50 65 324 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Csete Annamária Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 50 56 60 55 0 50 48 319 C/C++:Code Blocks Vicsacsán-Haltek Zoltán IGEN
Kaiser Dániel Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 39 60 63 55 14 34 50 315 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
IGEN
Szilágyi Botond Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 50 48 48 45 28 42 53 314 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin IGEN
Éles Tamás Arany János Elméleti Líceum II. Nagyszalonta 10 47 60 41 48 26 36 55 313 C/C++:Code Blocks Nagy Ildikó IGEN
Nagy Dávid Róbert Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 46 60 48 41 0 50 65 310 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Rákos Gergő-Máté Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 50 56 48 41 0 50 65 310 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Kolozsi Norbert Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 50 48 44 41 32 50 43 308 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Sorbán Előd Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 50 56 34 55 36 23 53 307 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Szász Dávid Bartók Béla Elméleti Líceum II. Temesvár 9 50 60 59 55 27 28 28 307 C/C++:Code Blocks Virginás-Tar Judith  
Bányai Márk Németh László Elméleti Líceum II. Nagybánya 10 50 60 48 55 41 50 0 304 C/C++:Code Blocks Madarassy Kinga  
Márton Áron Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 50 56 55 55 0 44 42 302 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Lengyel Ottó Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 39 52 48 48 0 50 65 302 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Dezső László Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 50 60 48 41 20 50 31 300 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Kovács Loránd Áprily Lajos Főgimnázium II. Brassó 9 35 48 48 55 30 36 46 298 C#:Visual Studio Vrencian Éva
Sólyom Tamás
 
Székely Dávid Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 46 57 54 35 0 50 53 295 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Szilágyi-Czumbil Ákos Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 42 48 48 41 0 50 65 294 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Demeter Zsuzsa Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 46 48 48 41 0 45 61 289 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Kaszta Emmánuel Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 9 50 56 43 41 0 44 53 287 C/C++:Code Blocks Szász Tünde  
Răduță Cristian Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 9 50 48 48 48 9 23 59 285 C/C++:Code Blocks Gáll Annamária  
Keresztúri Dániel Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 50 56 48 41 0 44 46 285 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Demeter Gergő Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 10 50 56 28 55 0 38 55 282 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós  
Sütő Félix Silvania Főgimnázium II. Zilah 10 46 56 0 41 36 50 53 282 C/C++:Code Blocks Boda Szilárd  
Újfalusi Ábel Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 50 60 26 55 0 50 40 281 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Mocanu Daiana-Bianca Mihai Eminescu Főgimnázium II. Nagyvárad 10 50 56 61 14 0 50 50 281 C/C++:Code Blocks Kelemen Erzsébet  
Turzó Nándor-Tibor Arany János Elméleti Líceum II. Nagyszalonta 10 50 60 28 55 5 50 30 278 C/C++:Code Blocks Nagy Ildikó  
Lacz Kinga Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 9 50 56 46 48 5 50 23 278 C/C++:Code Blocks Csonta Ildikó  
Nagy Dezső Kőrösi Csoma Sándor Líceum II. Kovászna 10 46 53 48 48 14 2 66 277 C/C++:Code Blocks Molnár János  
Benkő Szilárd Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 50 56 0 55 0 50 65 276 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Imre Botond Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 50 56 39 41 0 44 45 275 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor  
Turony Róbert Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 50 60 41 47 12 31 33 274 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Antal Eszter Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 47 60 48 34 0 50 32 271 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Tamás László Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 50 56 45 41 0 39 39 270 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor  
Antal Mátyás Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 50 60 10 41 0 50 59 270 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Kántor János Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 47 52 33 55 0 50 32 269 C/C++:Code Blocks
C/C++: Visual Studio
Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Bencze János-István Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 50 48 48 41 0 29 53 269 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila
Bálint Zsuzsa
 
Mezei Dániel Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 50 56 23 48 5 50 36 268 C/C++:Code Blocks Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Varga Izabella Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 50 53 41 48 0 44 30 266 C/C++:Code Blocks Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Higyed Erik Mihai Eminescu Főgimnázium II. Nagyvárad 10 46 60 26 55 5 50 23 265 C/C++:Code Blocks Kelemen Erzsébet  
Muzsi Erik Miklós Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 34 56 48 39 14 44 29 264 C/C++:Code Blocks Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Forgó Tamás Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 45 52 30 55 11 48 23 264 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Réman Attila Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 50 60 55 0 0 50 49 264 C/C++:Code Blocks Ignát Anna  
Angi Szilamér Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 9 50 60 0 55 0 50 48 263 C/C++:Code Blocks Csonta Ildikó  
Szabó Csaba Áprily Lajos Főgimnázium II. Brassó 10 50 60 0 46 0 50 56 262 C/C++:Visual Studio Vrencian Éva
Sólyom Tamás
 
Barta Zágoni Bernadett Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 35 60 20 55 0 43 49 262 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Bereczki Anna Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 9 50 60 0 55 0 50 45 260 C/C++:Code Blocks Gáll Annamária  
Nagy Zsuzsa Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 24 60 42 55 0 42 32 255 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Kolumbán Zsolt Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 9 47 44 34 41 14 25 49 254 C/C++:Code Blocks Szász Tünde  
Kotró Előd Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 10 50 56 0 41 20 31 56 254 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós  
Dimén-Varga Ábel Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 46 56 26 48 0 42 34 252 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Adorján Tomaj Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 50 52 23 41 0 44 41 251 C/C++:Code Blocks Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Jakab Árpád Bartók Béla Elméleti Líceum II. Temesvár 10 50 56 43 34 0 39 29 251 Pascal:Lazarus Mauzer Erika  
János Ákos-Márton Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 50 48 41 55 5 50 0 249 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor  
Hasas Tímea Mihai Eminescu Főgimnázium II. Nagyvárad 10 50 60 2 48 21 23 44 248 C/C++:Code Blocks Teutsch Tünde  
Nagy Gyopár Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 46 60 6 55 0 50 28 245 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Veres Dóra Viktória Arany János Elméleti Líceum II. Nagyszalonta 9 42 56 15 40 20 38 33 244 C/C++:Code Blocks Molnár Csilla  
Boda Edina Silvania Főgimnázium II. Zilah 10 50 52 0 55 9 50 28 244 C/C++:Code Blocks Boda Szilárd  
Czerják Norbert-Levente Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 9 47 52 0 41 27 50 26 243 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Dénes Ildikó
 
Matlák Péter-Zsolt Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 9 46 56 40 48 0 3 49 242 C/C++:Code Blocks Szász Tünde  
Lőrincz Bernadett Mihai Eminescu Főgimnázium II. Nagyvárad 10 50 60 0 55 14 27 36 242 C/C++:Code Blocks Teutsch Tünde  
Szabó Levente Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 34 56 48 41 0 25 37 241 C/C++:Code Blocks Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Hochhauser Ronald-Erik Mihai Eminescu Főgimnázium II. Nagyvárad 10 50 60 44 43 0 3 39 239 C/C++:Code Blocks Teutsch Tünde  
Fazakas Csenge Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 50 60 0 41 0 50 38 239 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Balogh Efraim Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 50 49 33 34 0 33 37 236 C/C++:Code Blocks
C/C++: Visual Studio
Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Jakab Viola Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 42 56 0 48 0 36 53 235 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Berei Dominik Csongor Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 9 50 56 0 41 0 42 44 233 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Trinfa Szilárd Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 22 57 48 41 0 44 20 232 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Balázs-Gál Dávid Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 9 50 56 20 41 0 15 49 231 C/C++:Code Blocks Szász Tünde  
Fancsali Boglárka Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 50 52 0 48 0 50 30 230 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor  
Tőkés Róbert Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 50 53 0 28 0 50 48 229 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Mészáros Bálint Kölcsey Ferenc Főgimnázium II. Szatmárnémeti 10 50 56 0 41 0 50 32 229 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Kiss Zoltán Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 50 56 0 55 0 26 41 228 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Filep Ferenc Arany János Elméleti Líceum II. Nagyszalonta 10 35 56 4 55 36 40 0 226 C/C++:Code Blocks Nagy Ildikó  
Sarkadi Nándor Horváth János Elméleti Líceum II. Margitta 10 46 48 0 55 0 50 26 225 C/C++:Code Blocks Moisa Livia-Erna  
Gocz Norbert Nagy Mózes Elméleti Líceum II. Kézdivásárhely 10 50 52 0 55 0 42 26 225 C/C++:Code Blocks Sleghel Izabella  
Kovács Álmos Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 10 50 52 0 34 11 36 40 223 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós  
László Kázmér Báthory István Elméleti Líceum II. Kolozsvár 10 29 48 15 48 0 50 32 222 C/C++:Code Blocks Vicsacsán-Haltek Zoltán  
Balog Barnabás Dezső Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 9 29 56 0 48 5 50 32 220 C/C++:Code Blocks Gáll Annamária  
Szász Csaba-Nándor Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 10 50 44 0 41 0 50 35 220 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós  
Bodnár Mónika-Brigitta Ady Endre Elméleti Líceum II. Nagyvárad 9 50 44 0 55 0 31 38 218 C/C++:Code Blocks Vad Zoltán  
Rancz Roland Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 44 52 0 46 0 36 40 218 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor  
Bencze Apor Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 9 50 40 0 41 27 44 15 217 C/C++:Code Blocks Csonta Ildikó  
Csíki Dávid Bartók Béla Elméleti Líceum II. Temesvár 10 50 48 0 41 50 27 0 216 Pascal:Lazarus Mauzer Erika  
Móricz Ábel Mihai Eminescu Főgimnázium II. Nagyvárad 9 50 56 0 34 0 50 24 214 C/C++:Code Blocks Teutsch Tünde  
Dömös Mózes Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 15 56 63 55 0 11 13 213 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Benő Ákos Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 10 50 60 48 55 0 0 0 213 C/C++:Code Blocks Balázs Katalin  
Bodó-Czerék Bence Nagy Mózes Elméleti Líceum II. Kézdivásárhely 10 50 56 0 55 0 50 2 213 C/C++:Code Blocks Sleghel Izabella  
Ferencz Attila-Norbert Márton Áron Főgimnázium II. Csíkszereda 10 38 48 0 42 0 39 44 211 C/C++:Code Blocks Demeter István-Hunor  
Bodó Attila Tamási Áron Gimnázium II. Székelyudvarhely 10 46 52 48 41 0 0 23 210 C/C++:Code Blocks Szélyes Emőke
Godra Hajnal
 
Farkas Szilárd Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 10 60 39 41 14 11 34 209 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Kozsokár Gergő Székely Mikó Kollégium II. Sepsiszentgyörgy 9 50 60 0 41 0 19 38 208 C/C++:Code Blocks Gáll Annamária  
Sidó Gáspár Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 50 56 0 55 0 0 45 206 C/C++:Code Blocks Ignát Anna  
Moldovan Anita Györgyi Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 24 56 0 48 5 50 20 203 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Orbán Gergő Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 24 56 48 41 0 0 33 202 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Korponay Albert Németh László Elméleti Líceum II. Nagybánya 10 46 60 0 41 0 50 3 200 C/C++:Code Blocks Madarassy Kinga  
Nagy Sámuel Bolyai Farkas Elméleti Líceum II. Marosvásárhely 9 21 52 0 38 0 44 45 200 C/C++:Code Blocks Fejér Magdolna  
Lieb Hanna-Georgina Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 12 50 56 70 55 50 50 65 396 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila
Pătcaș Csaba
IGEN
Kiss Imre Dávid Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 50 60 70 55 34 50 63 382 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna IGEN
Kiss Krisztián Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 11 50 56 70 41 50 50 65 382 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Demeter Csaba-Attila
Bálint Zsuzsa
IGEN
Kiss Borbála Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 50 56 70 55 37 50 63 381 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna IGEN
Kiss Gergő Kálmán Nagykárolyi Elméleti Líceum III. Nagykároly 11 50 60 70 55 44 50 50 379 C/C++:Code Blocks Gózner Róbert IGEN
Jakab Etele Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 50 60 70 55 32 50 59 376 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde
Ignát Judit-Anna
IGEN
Dobai-Pataky Attila Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 12 39 56 70 46 47 50 65 373 C/C++:Code Blocks Godra Hajnal
Szélyes Emőke
IGEN
Mózsa Attila Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 50 60 70 55 32 50 56 373 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna IGEN
Fischer Mátyás-Zsigmond Nagykárolyi Elméleti Líceum III. Nagykároly 11 50 52 65 55 41 50 59 372 C/C++:Code Blocks Gózner Róbert IGEN
Sógor Bence Báthory István Elméleti Líceum III. Kolozsvár 11 50 60 70 55 23 50 65 373 C/C++:Code Blocks Kiss Réka Hajnal IGEN
Szabó Balázs Márton Áron Főgimnázium III. Csíkszereda 11 50 60 70 55 50 50 37 372 C/C++:Code Blocks Csomós Róbert IGEN
Reitler Alex Nagykárolyi Elméleti Líceum III. Nagykároly 11 50 60 54 55 47 50 54 370 C/C++:Code Blocks Gózner Róbert IGEN
Kundi Erzsébet Ilona Apáczai Csere János Elméleti Líceum III. Kolozsvár 12 50 52 70 48 41 50 59 370 C/C++:Code Blocks Geváld Júlia IGEN
Fazakas Ábel Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 12 50 60 63 41 41 50 65 370 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Miklós Csenge Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 12 50 60 70 48 23 50 61 362 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós
Iakab Tibor
IGEN
Szilágyi S. Sándor Zsolt Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 11 50 52 70 41 44 50 53 360 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde IGEN
Papp Dávid Nagykárolyi Elméleti Líceum III. Nagykároly 11 47 60 64 55 44 44 44 358 C/C++:Code Blocks Gózner Róbert IGEN
Pallai Hunor Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 12 50 60 63 41 32 50 61 357 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila IGEN
Éles Dávid Arany János Elméleti Líceum III. Nagyszalonta 12 50 56 60 55 31 50 54 356 C/C++:Code Blocks Nagy Ildikó IGEN
Balog Cs. Emese Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 11 50 60 63 41 44 50 45 353 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde IGEN
Pulbere Dávid Báthory István Elméleti Líceum III. Kolozsvár 12 50 60 70 55 0 50 65 350 C/C++:Code Blocks Szász Tünde IGEN
Bereczki-Orbán András Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 12 50 60 60 55 20 50 53 348 C/C++:Code Blocks Godra Hajnal
Szélyes Emőke
IGEN
Molnár Krisztián Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 50 48 70 55 14 50 57 344 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna IGEN
Roth Apor Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 12 50 52 63 55 14 43 65 342 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós
Iakab Tibor
IGEN
Mátyás András Márton Áron Főgimnázium III. Csíkszereda 11 50 56 70 48 10 50 56 340 C/C++:Code Blocks Csomós Róbert IGEN
Nagy Mátyás Márton Áron Főgimnázium III. Csíkszereda 11 50 56 48 55 41 50 39 339 C/C++:Code Blocks Csomós Róbert IGEN
Kovács Sándor Ady Endre Elméleti Líceum III. Nagyvárad 12 50 56 63 48 18 50 53 338 C/C++:Code Blocks Kotró László-Lehel IGEN
Mikó I. Ágnes-Anna Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 11 50 56 63 55 11 50 53 338 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde IGEN
Beke-Szabó Bence Báthory István Elméleti Líceum III. Kolozsvár 11 50 60 57 55 40 35 40 337 Pascal:Lazarus Kiss Réka Hajnal IGEN
Simon Katalin Báthory István Elméleti Líceum III. Kolozsvár 12 50 56 58 55 5 50 61 335 C/C++:Code Blocks Szász Tünde IGEN
Gagyi Levente-Lóránt Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 11 50 60 48 55 19 50 53 335 C/C++:Code Blocks Dénes Ildikó
Bartus Emőke
IGEN
Veres Noémi Báthory István Elméleti Líceum III. Kolozsvár 12 50 56 63 48 5 50 61 333 C/C++:Code Blocks Szász Tünde  
Gál Dávid-Krisztián Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 11 50 60 38 55 29 50 49 331 C/C++:Code Blocks Dénes Ildikó
Bartus Emőke
 
Cseke Tamás-István Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 12 50 56 63 55 20 45 41 330 C/C++:Code Blocks Godra Hajnal
Szélyes Emőke
 
Bíró Mátyás Péter Báthory István Elméleti Líceum III. Kolozsvár 11 50 60 57 52 5 39 65 328 C/C++:Code Blocks Kiss Réka Hajnal  
Derzsi Dániel Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 50 60 68 55 23 44 26 326 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna  
Baricz Márk Bartók Béla Elméleti Líceum III. Temesvár 11 50 56 48 55 41 50 26 326 Pascal:Lazarus Mauzer Erika  
Orosz Katalin Bartók Béla Elméleti Líceum III. Temesvár 11 50 60 48 41 36 50 39 324 Pascal:Lazarus Mauzer Erika  
Molnár Dávid Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 11 50 60 6 55 50 50 50 321 C/C++:Code Blocks Dénes Ildikó
Bartus Emőke
 
Mostis Márk Báthory István Elméleti Líceum III. Kolozsvár 11 50 56 37 55 18 39 65 320 C/C++:Code Blocks Kiss Réka Hajnal  
Tóró Etele Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 12 46 48 53 41 20 50 59 317 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós
Iakab Tibor
 
Vitus Szabolcs Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 11 50 60 55 41 5 50 55 316 C/C++:Code Blocks Gábor Béla  
Deé-Lukács A. András Gergely Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 11 46 56 62 55 14 18 65 316 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde  
Gázsa Márk Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 11 50 56 67 41 16 50 35 315 C/C++:Code Blocks Demeter Csaba-Attila
Bálint Zsuzsa
 
Sipos Szilárd Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 11 46 56 54 34 26 50 48 314 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde  
Szilágyi-Pap Dávid Németh László Elméleti Líceum III. Nagybánya 12 50 60 48 41 32 50 32 313 C/C++:Code Blocks Madarassy Kinga  
Laczkó Csongor Lóránd Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 11 50 56 56 41 0 50 59 312 C/C++:Code Blocks Gábor Béla  
Găman Dávid-Mihály Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 12 50 56 63 48 0 50 45 312 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Kui Márk Ferenc Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 11 38 56 60 41 7 50 60 312 C/C++:Code Blocks
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila
Bálint Zsuzsa
 
Kurcsi Norbert Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 11 35 60 48 41 36 50 40 310 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde  
Árva Norbert-Ákos Ady Endre Elméleti Líceum III. Nagyvárad 11 50 52 0 48 50 50 59 309 C/C++:Code Blocks Hibácskó Gizella  
György Ferenc Márton Áron Főgimnázium III. Csíkszereda 11 46 53 48 41 41 44 36 309 C/C++:Code Blocks Csomós Róbert  
Simó-Nagy Ábel Mikes Kelemen Elméleti Líceum III. Sepsiszentgyörgy 11 50 56 52 55 0 44 50 307 C/C++:Code Blocks Simon Ilona  
Boros Titusz Bartók Béla Elméleti Líceum III. Temesvár 11 50 44 20 55 27 50 61 307 Pascal:Lazarus Mauzer Erika  
Dumbrăvean-Kátai Dávid Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 15 66 70 41 32 45 36 305 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna  
Magdó Lehel Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 50 60 63 34 0 50 47 304 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna  
Nagy Tímea Apáczai Csere János Elméleti Líceum III. Kolozsvár 12 46 60 65 48 0 44 39 302 C/C++:Code Blocks Geváld Júlia  
Kádár Alex-Jenő Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 12 35 49 60 41 5 50 59 299 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós
Iakab Tibor
 
Izsák Attila Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 24 56 52 55 20 39 53 299 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna  
Velican László Apáczai Csere János Elméleti Líceum III. Kolozsvár 12 35 60 60 48 14 44 38 299 C/C++:Code Blocks Geváld Júlia  
Dáné Gergely Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 12 50 52 48 55 0 50 42 297 C/C++:Code Blocks Godra Hajnal
Szélyes Emőke
 
Muszka Csaba Nagykárolyi Elméleti Líceum III. Nagykároly 11 50 48 51 45 36 65 0 295 C/C++:Code Blocks Gózner Róbert  
Szimma Hunor Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 12 50 60 43 41 20 44 37 295 C/C++:Code Blocks Kubánda Miklós
Iakab Tibor
 
Dancea Daniel Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 11 50 60 45 55 0 50 35 295 C/C++:Code Blocks Dénes Ildikó
Bartus Emőke
 
Csiszér Csanád Székely Mikó Kollégium III. Sepsiszentgyörgy 11 35 56 42 48 21 39 51 292 C/C++:Code Blocks Gábor Béla  
Vas Annamária Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 12 50 56 38 48 14 44 41 291 C/C++:Code Blocks Godra Hajnal
Szélyes Emőke
 
Kató Zsófia Eszter Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 11 50 60 48 41 7 50 35 291 Pascal: Free Pascal Bálint Zsuzsa  
Bencze Előd Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 12 47 56 48 41 5 44 48 289 C/C++:Code Blocks Godra Hajnal
Szélyes Emőke
 
Kiss Ábel Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 11 50 52 48 41 0 50 48 289 Pascal: Free Pascal Bálint Zsuzsa  
Mihály Huba Edvin Mikes Kelemen Elméleti Líceum III. Sepsiszentgyörgy 12 50 56 48 48 5 50 27 284 C/C++:Code Blocks Erdőközi Enikő Anna  
Bálint Zsuzsánna Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 12 50 60 48 55 0 27 44 284 C/C++:Code Blocks Godra Hajnal
Szélyes Emőke
 
Gyarmathy Csaba Németh László Elméleti Líceum III. Nagybánya 12 50 56 48 48 0 50 31 283 C/C++:Code Blocks Madarassy Kinga  
Bodrogi Balázs Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 11 50 60 46 41 0 50 33 280 C/C++:Code Blocks Dénes Ildikó
Bartus Emőke
 
Nagy C. Szabolcs Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 11 50 52 33 41 5 48 51 280 C/C++:Code Blocks Jakab Irma-Tünde  
Márton Szilárd Áprily Lajos Főgimnázium III. Brassó 11 46 53 70 48 14 23 25 279 C/C++:Visual Studio Vrencian Éva
Sólyom Tamás
 
Domokos Ábel Silvania Főgimnázium III. Zilah 11 40 60 55 41 5 44 34 279 C/C++:Code Blocks Boda Szilárd  
Szőcs Bence-Kristóf Tamási Áron Gimnázium III. Székelyudvarhely 11 50 52 48 55 5 23 45 278 C/C++:Code Blocks Dénes Ildikó
Bartus Emőke
 
Szőke András-Loránd Áprily Lajos Főgimnázium III. Brassó 12 50 52 70 48 32 25 0 277 C/C++:Visual Studio Vrencian Éva
Sólyom Tamás
 
Tölgyesi Kristóf Mikes Kelemen Elméleti Líceum III. Sepsiszentgyörgy 12 42 56 48 48 0 44 38 276 C/C++:Code Blocks Erdőközi Enikő Anna  
Keresztes Béla Bolyai Farkas Elméleti Líceum III. Marosvásárhely 12 24 60 48 41 5 50 47 275 C/C++:Code Blocks Ignát Judit-Anna  
Botos Dávid Attila Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 12 50 56 29 48 0 50 42 275 C/C++:Code Blocks
Visual Studio
Pascal:Free Pascal
Demeter Csaba-Attila  
Tankó-Gábor Tamás Márton Áron Főgimnázium III. Csíkszereda 11 50 56 23 41 9 50 44 273 C/C++:Code Blocks Csomós Róbert  
Heil Evelin-Adrien Kölcsey Ferenc Főgimnázium III. Szatmárnémeti 12 20 60 63 33 0 50 47 273 C/C++:Code Blocks