A105-es terem
Számítástechnika és oktatás
Ülésvezető: BORBÉLY Endre
12:00 DECSI Péter, SZALAI István
A Pannon Egyetem kooperatív projekt alapú tesztmérnök szakának bemutatása
12:15 BALOGH Diána, MESTER Sándor, SZALAI István
Kooperatív projektek bevezetése tesztmérnök szak oktatásába
12:30 SZEMÁN Máté Sándor, MIKUSKA Róbert
Beckhoff alapú hajtásrendszer tanulóállomás megtervezése
12:45 BORBÉLY Endre
40 éves a Kandó Kálmán Nyári Egyetem
13:00 ebéd
Ülésvezető: KOVÁCS Lehel-István
14:30 KOVÁCS Lehel-István
Micro:bitek alkalmazása az oktatásban
14:45 BAKÓ László
Beágyazott rendszerek fejlesztésének oktatási módszertana - hatékonyság-elemzés az ipari alkalmazhatóság tükrében
15:00 JÁNOSI-RANCZ Katalin Tünde, NYITRAI Orsolya, SZAKÁCS Dávid
Vizsgaeredmények Romániában, a színfalak mögött
15:15 SZABÓ Balázs László, KORSOVECZKI Gyula
Gép látás alapú robotcella hatékonyságának vizsgálata virtuális beüzemelés alapján
15:30 szünet
Képfeldolgozás és mesterséges intelligencia
Ülésvezető: TAMÁS Levente
15:45 NYÁRI László
Van mitől félnünk? Álhírek elleni küzdelem
16:00 KILIÁN Imre
MI: a misztikumon túl
16:15 VARGA Attila Károly
Okostelefon alapú munkavégzés ergonómiájának fokozását elősegítő képernyőtükröző alkalmazások összehasonlítása
16:30 MOLNÁR Szilárd, KERESZTES Barna, TAMÁS Levente
Hatákony szőlő levelek szegmentálása drón felvételeken
16:45 ARADI Attila, VARGA Attila Károly
Gépi tanuláson (ML AI) alapuló adatosztályozás a víz alatti hangok és zajok elemzésére
17:00 szünet
Informatikai alkalmazások
Ülésvezető: GÁL Zoltán
17:15 GÁL Zoltán, TERDIK György
Nagysebességű kommunikációs folyamatok nem-stacionárius datagram forgalmának időbeli mintázata
17:30 HAJDÚ Hunor
Mobil eszközök követése a 802.11-es szabványban meghatározott menedzsment keretek segítségével
17.45 HORNYÁK Olivér
LSTM modellek felhasználása a meghibásodások előrejelzésében
18.00 HORNYÁK Olivér
AdaBoost algoritmus alkalmazhatóságának VIZSGÁLATA
18:15 CZAKÓ Zoltán, SEBESTYÉN-PÁL György, HANGAN Anca
Anomália-észlelési algoritmusok többszempontú összehasonlítása